Buscar
     
 

Corporació municipal

Equip de govern


 ARA MAÓ
  PSOE
 
Oposició
 PP
 Ciudadanos de Menorca



Membres de la Corporació Municipal

Sra. Conxa Juanola Pons
  Alcaldessa

cjuanola@ajmao.org
Currículum
Agenda
Declaració de béns
Declaració d'activitats

 

Sr. Héctor Pons Riudavets
  1r Tinent d’Alcaldia de Cultura, Festes i Port

hpons@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 
 

Sra. Laia Obrador Pons
  2a tinenta d'Alcaldia
Serveis Socials i Àmbit Socioeducatiu (incloses Escoles Infantils i Escoles Municipals)

lobrador@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sra. Dolores Antonio Florit
  3a tinenta d'Alcaldia
Urbanisme, Obra Pública i Mobilitat

dantonio@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sr. Jordi Tutzó Sans
  4t tinent d'Alcaldia
Hisenda, Noves Tecnologies i Transparència

jtutzo@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sr. Carlos Montes Vivancos
  5è Tinent d’Alcaldia d’Esports, Joventut i Formació

cmontes@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sr. Rafael Muñoz Campos
  6è tinent d'Alcaldia
Recursos i Sostenibilitat  (inclosos Microciutat, Parcs i Jardins, Aigua i Clavegueram, Fems i Neteja Ciutat). 
Cooperació Internacional

rmunoz@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sra. Isabel López Manchón
  Medi Ambient (exclosos Aigua i Clavegueram, Fems i Neteja Ciutat)

ilopez@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

  
Sra. Maria Membrive Pons
 
Comerç, Turisme, Promoció Econòmica i Activitats (inclosos POIMA, Mercat des Claustre i Mercat des Peix)
mmembrive@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sr. Gabriel Pons Pons
  Atenció Comunitària, Habitatge, Igualtat,  Residència Geriàtrica Assistida, Participació Ciutadana i Política Lingüística

gpons@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sr. Manuel Lora Buzón
  Microciutat, Parcs i Jardins

 mlora@ajmao.org
 Currículum
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats
 
Sra. Guillermina Moll Dalmedo
  Regidora

gmoll@ajmao.org
 
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sra. Águeda Reynés Calvache
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sr. Simón Gornés Hachero
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sra. Ana Lía Noval García
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

 Sr. Bernardino Gelabert Petrus
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sr. Miguel Ángel Sicilia Carbonero
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

  

Sr. Salvador Botella Mantolán
  Regidor

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

 

Sra. Elisa Mus Gil
  Regidora

ppmahon@ajmao.org
 Declaració de béns
 Declaració d'activitats

Sr. Andrés Spitzer de Juan
  Regidor

 c.me@ajmao.org
 Declaració de béns
Declaració d'activitats

 

Tornar
 
 
   
Contactau amb l’Ajuntament Si us voleu posar en contacte amb nosaltres per fer un suggeriment, una consulta o demanar qualsevol altra qüestió, ho podeu fer a la mateixa seu de l’Ajuntament de Maó (plaça Constitució, 1. Maó Tel. 971 36 98 00) o bé en el següent enllaç...

Mirarem de donar resposta a les vostres consultes com més prest millor.


Consultes i suggeriments  Queixes i fotodenúncia
 
Ajuntament de Maó
Avís Legal   Accessibilitat   XHTML 1.0   CSS 2.1   RSS   Contactar